تلفن استعلام قیمت و مشاوره:

02122140527
02144838470

09101582725
09198773575

 

باربری در غرب تهران

باربری پرشین بار، ارائه دهنده انواع خدمات باربری، حمل اثاثیه و تمامی خدمات بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی در سرتاسر غرب تهران می باشد.
باربری شمال تهران به واسطه ی داشتن ماشین های مدرن و مخصوص اسباب کشی و کارگران حرفه ای، متعهد و آموزش دیده صفر تا صد جابجایی و اسباب کی منازل و دفاتر شما عزیزان را با دقت و مهارت انجام داده، و به شما این اطمینان را می دهیم که به دلیل بسته بندی اصولی اسباب و اثاثیه و ستفاده از کارتن های چند لایه، ضربه گیر و سلفون های مخصوص اسباب کشی، هیچ گونه آسیبی به وسایل و اثاثیه شما وارد نخواهد شد.

بسته بندی اثاثیه در حین اسباب کشی:

تیم بسته بندی باربری پرشین بار، تمام اسباب و اثاثیه شما به خصوص لوازم شکستنی، حساس و وسایل سنگین را به خوبی و با دقت به گونه ای بسته بندی می کنند که هیچ گونه آسیب و ضربه ای متوجه اثاثیه شما نشود.

روند کاری باربری در غرب تهران:

  • جداسازی وسایل و دسته بندی هر گروه از اثاثیه در مبدا
  • بسته بندی جداگانه تمام وسایل با روش های نوین
  • حمل مطمئن و سریع اسباب و اثاثیه از محل مورد نظر و چیدمان وسایل داخل ماشین های مسقف باربری در غرب تهران
  • حمل اثاثیه از داخل ماشین به محل جدید
  • خارج کردن وسایل از پوشش بسته بندی
  • چیدمان وسایل در محل جدید طبق نظر و خواست شما

هزینه باربری غرب تهران:

نرخ نعرفه و هزینه باربری در باربری غرب تهران پرشین بار طبق تعرفه اتحادیه باربری بوده و هیچ هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نمی شود.

به صورت کلی هزینه باربری، جابجایی و حمل اثاثیه بر اساس میزان اثاثیه، تعداد کارگر مورد نیاز، فاصله مبدا تا مقصد جابجایی و تعداد طبقات مبدا و مقصد بستگی دارد که ما در باربری پرشین بار سعی کرده ایم با نازلترین قیمت ممکن در تهران خدماتب با کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم.

باربری غرب تهران تمام خدمات باربری و حمل اثاثیه در شمال تهران را به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته انجام می دهد، و محدودیت زمانی برای جابجایی اثاثیه وجود ندارد.

این خدمات جابجایی و اثاثیه منزل فقط مختص جابجایی منازل نمی باشد و باربری شمال تهران کلیه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه ادارات و شرکت های مختلف را نیز انجام می دهد.

باربری پرشین بار قدیمی ترین و معتبرترین باربری در غرب تهران می باشد و مفتخریم که در سال 98 این مجموعه بهترین باربری از نظر کاربران انتخاب شده و بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان را از آن خود کرده.

اعتماد شما مشتریان عزیز سرمایه ماست.

شما هم می توانید برای استعلام قیمت و مشاوره با ما در تماس باشید:

02122140527
02144838470

09101582725
09198773575

 

تهران

امکان ارسال نظر وجود ندارد!

Call Now Button